Zdrowie i uroda

Nowe zapachy na lato od Avon

Avon to nie tylko kolorowe kosmetyki i artykuły do domu – to również feeria linii zapachowych, które pozostają z Tobą przez cały dzień. Każdy zna klasyki, takie jak Little Black Dress – słynna Mała Czarna czy Premiere Luxe, ale czy słyszałaś już o nowościach Avon na lato? Nie? To usiądź wygodnie i zobacz, że z Avon nigdy nie jest nudno.

Attitude Peace&Love dla Niej – bo dobra postawa to podstawa!

Na pewno znasz takie osoby, które widzą szklankę do połowy pełną. Tam, gdzie inni nie mają nadziei, oni ją skądś znajdują. Tam, gdzie zachodzi Słońce, oni ogrzewają się w ostatnich promieniach. Tacy są ludzie z dobrym Attitude – dobrą postawą. Dla takich ludzi powstał nowy zapach od Avon „Attitude Peace&Love”, bo z dobrym nastawieniem można wszystko. Daj się ponieść energii nowych perfum i zanurz się w lekko kwaśny aromat bergamotki, znany z herbaty Earl Grey, słodkiego kwiatu pomarańczy, dziko rosnącej czarnej porzeczki, intensywnego piżma, pięknej frezji i frywolnej pina colady. Bądź lekka i dynamiczna, zarażaj dobrym humorem i energią do działania.

Avon Luck Limitless dla Niej i dla Niego – bo nawet niebo nie wyznacza granic

Znasz to stare powiedzenie „sky is the limit”? Oznacza to, że niebo jest jedyną rzeczą, która nas może ograniczać. Dzisiaj, w erze podróży kosmicznych, nawet niebo nie jest granicą nie do przekroczenia. Stąd pomysł na perfumy „Luck Limitless” od Avon – bo szczęście przy próbach przekraczania granic jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ten cytrusowo-owocowo-kwiatowy zapach świetnie nadaje się na gorące letnie dni, gdy potrzebujesz orzeźwienia. W końcu w takie dni też trzeba działać! Nawet kiedy czujesz znużenie upałem, a Słońce świeci bezlitośnie, poczujesz nutę głowy, którą jest soczyste pomelo. Nuta serca, która dotrze do Ciebie po chwili to słodka passiflora, a głębię odczujesz dzięki nucie bazy – bursztynowi.
A jeśli potrzebujesz męskiej nuty do pary, sięgnij po „Luck Limitless” dla Niego – równie świeże i trwałe perfumy. Ten drzewny, świeży i korzenny zapach doda energii Twojemu mężczyźnie, abyście razem mogli ustalać, czym jest nowe „niemożliwe”. Tak samo, jak i Ty, On może go używać w letnie, gorące dni. Dzięki nucie głowy, którą jest bambus, nie będziecie potrzebowali kawy, aby dobrze zacząć dzień. Po chwili orzeźwi Was nuta serca – gałka muszkatołowa. Poczekajcie chwilę, a dotrzecie do samego środka, którą stanowi drzewo bursztynowe. Razem będziecie tworzyli idealnie dobraną parę, drużynę marzeń nie do pokonania.
Całą aktualną ofertę katalagową Avon znajdziesz na stronie moje-kosmetyki.eu

Previous post

Jak bezpiecznie się opalać?

Next post

Jak zadbać o urodę?