Zdrowie i uroda

Nowoczesne zabiegi z zakresu flebologii – lekarz Bartłomiej Juza

Dr. Bartłomiej Juza jest flebologiem. Leczy choroby układu naczyniowego już od 2010 roku, skupiając się na małoinwazyjnej kuracji schorzeń żylnych. Dbając o skuteczność terapii i samopoczucie pacjentów jest entuzjastą innowacyjnych metod kuracji, z których korzysta w szczególności przy ciężkich schorzeniach. Swoją praktykę lekarską rozszerzył o chirurgię estetyczną i medycynę regeneracyjną, od 2017 roku stosując je z sukcesami.

Usuwanie żylaków metodą VenaSeal

Jest pierwszym lekarzem w województwie małopolskim, który zastosował metodę usuwania żylaków przy pomocy kleju VenaSeal, Jej użycie zapewnia pacjentom brak dolegliwości bólowych, skuteczność i prawie całkowitą bezinwazyjność podczas zabiegu. Metoda z powodzeniem używana jest do usuwania żylaków kończyn dolnych, jednak poradzi sobie także z malformacjami naczyniowymi czy przetokami tętniczo – żylnymi m.in. dłoni.

Innowacyjne metody stosowane przez doktora Juzę

Doktor Bartłomiej Juza stosuje innowacyjny system Vaser3D w zabiegach leczenia obrzęku limfatycznego (lipodowego) – pierwszy w Polsce, niemalże pionierski na świecie. Posługuje się metodami przeszczepiania autologicznych komórek macierzystych, by leczyć najbardziej skomplikowane przypadki trudnych do zagojenia ran, a także dla terapii polegającej na przebudowie i zregenerowaniu skóry całego ciała. Wykonuje wprowadzające do medycyny nową jakość zabiegi leczące przewlekły obrzęk tłuszczowy i modelujące sylwetkę z zastosowaniem metod rzeźbienia 3D i lipofeelingu.

Wiedza i doświadczenie

Dr. Bartłomiej Juza w celu wzbogacenia swojej wiedzy, dążąc do zaoferowania pacjentom jak najlepszej jakości usług prowadzi pracę badawczą i publikuje, w szczególności skupiając uwagę na schorzeniach wcześniej w Polsce nie leczonych lub uważanych za trudne w terapii, jak przewlekłe rany czy ciężkie owrzodzenia żylne.

Międzynarodowe współprace lekarza Juzy

Korzysta przy tym z doświadczeń światowych sław. Doskonalił swoje umiejętności u boku Attilio Cavezziego – prezesa Światowej Unii Flebologicznej, współtwórcy nowoczesnych, małoinwazyjnych procedur leczenia żylaków i założyciela VENALINFA (mieszczące się w San Benedetto del Tronto europejskie centrum leczenia schorzeń żył). Korzystał także z wiedzy Ahmeda Elsaftawy – doskonałego chirurga regeneracyjnego i estetycznego. Stale współpracuje z włoskim Istituto Flebologico Italiano i Royal Medical Center z Kataru.

We współpracy z firmą Key-Med pracuje nad nowatorskimi opatrunkami biologicznymi (przy zastosowaniu komórek macierzystych oraz fibryny) produkowanymi z krwi pacjenta. To rewolucyjne rozwiązanie pomogło w krótkim czasie wyleczyć wielu pacjentów wcześniej już pogodzonych z brakiem skutecznej terapii.

Wszystkie swoje doświadczenia i ogromną wiedzę oraz zaangażowanie Dr. Bartłomiej Juza oferuje swoim pacjentom. Liczyć mogą oni na profesjonalizm i skuteczność terapii, a także zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych procedur leczniczych.

mięsień gruszkowaty rolowanie
Previous post

Mięsień gruszkowaty - rolowanie sposobem na ból

Next post

Przyprawy i zioła BIO – dla smaku i aromatu Twoich dań