Zdrowie i uroda

Nowoczesny system uwierzytelniania biometrycznego

Współczesna technologia ma do zaoferowania wiele nowych możliwości. Jedna z nich jest w stanie zapewnić system uwierzytelniania biometrycznego. Oto jedna z propozycji, która już od kilku lat oferowana jest przez firmę 10Clouds. Uczenie maszynowe i odczytywanie danych biometrycznych dostępne jest w zasięgu ręki.

Aplikacja internetowa dla każdej firmy

Trust Stamp to tak naprawdę aplikacja internetowa, która jest w stanie zapewnić projektowanie i rozwój front-endu. Opiera się ona na skomplikowanych algorytmach uczenia maszynowego. Firma 10Clouds stanęła przed nie lada wyzwaniem. Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach kodowanie nie będzie stanowić dla nikogo problemu. 

Inaczej, jeżeli mowa jest jednak o kodowaniu obiektu. Do tego trzeba było poradzić sobie również z wykrywaniem złośliwych danych, czy też z atakami na istniejące systemy. Takie były główne problemy. A nie można zapomnieć o tym, że powstało również wiele innych problemów, jak chociażby odpowiednia jakość obrazu, czy też zwiększenie ilości danych.

Funkcjonalności Trust Stamp

Na szczęście, cel został osiągnięty. Aplikacja została stworzona. Co jest w stanie zapewnić Trust Stamp Case Study? Na liście najważniejszych funkcji można wymienić:

  • dowód żywotności – pozwala na osadzeniu twarzy w aplikacji. Dzięki temu możliwe jest utworzenie skrótu biometrycznego. Pomaga to stworzyć unikalny profil każdego użytkownika. W następnym kroku wystarczy wykonać jedno zdjęcie. Pozwoli to na ustalenie, czy ma się do czynienia z żyjącym człowiekiem, czy też jedynie z filmem lub ze zdjęciem.
  • uwierzytelnianie na wysokim poziomie – typu step-up. Dzięki temu możliwe będzie śledzenie oszustw, jak również ich wykrywanie na wczesnym poziomie. To także możliwość dania dostępu tylko poszczególnym użytkownikom. Taka funkcja pozwala wyeliminować problem prania pieniędzy. 
  • automatyzacja – odnosząca się w szczególności do sprawdzania zgodności dokumentów i audytów. Pozwala to na zachowanie zdecydowanie większego poziomu bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o zastrzeżenie OCR dokumentów. Dzięki temu będzie możliwy bezproblemowy przepływ poszczególnych informacji.

Czy warto wykorzystać taką nowoczesną aplikację internetową? Temat musi zostać rozsądzony zgodnie z potrzebami danej firmy. Warto po pomoc zwrócić się do 10Clouds, która do każdego klienta zawsze podchodzi w sposób indywidualny. W szczególności, jeżeli chodzi o takie nowoczesne projekty badawcze, jakie zaczynają podbijać współczesny rynek. 

 

Previous post

Leczenie kanałowe Gdańsk - nietypowe przypadki

Next post

Kompleksowe leczenie i pomoc w odzyskaniu pięknego uśmiechu - dentysta Kraków