Zdrowie i uroda

PROSTE REZERWACJE ONLINE NA STRONY HOTELOWE

Hotelarze całkiem wysoko cenią sobie usługi pośrednicze portali rezerwacyjnych w typie booking.com, oczywiście z pominięciem wysokich prowizji. Jeszcze lepsze jest posiadanie własnego modułu do rezerwacji online na własnej stronie internetowej. Problem w tym, jak taki komponent booking engine’u zgrać z klientami zapisanymi przez recepcjonistów, przychodzącymi z bookingu i jeszcze innych miejsc? Idealne rozwiązanie zapewniają takie programy hotelowe jak NFHotel, zapewniające pełną integrację wszystkich elementów systemu.

Nie tylko własne www

Wracając do samych rezerwacji internetowych – warto wspomnieć, że w przypadku opisywanego oprogramowania cała implementacja booking engine’u jest błyskawiczna. Konfiguracja podstawowych ustawień jest jednorazowa, po tym pozostaje tylko dodać trochę prostego kodu do strony www. Albo profil na facebooku. Później wszystkimi cenami można sterować z programu. A żeby było jeszcze lepiej to właściwie wszystkie te działania mieszczą się w początkowych opłatach konfiguracyjnych – hotelarz zleca, a ustawieniem całego NFHotel zajmą się odpowiedzialni ludzie.

Rezerwacja online sama sobie

I kiedy już system zacznie działać, o całym module można zapomnieć. Wbudowany channel manager gwarantuje, że nigdzie nie dojdzie do overbookingu. Naturalnie pomijając sytuacje, kiedy wypadałoby np. zaktualizować zdjęcia pokoi po remoncie. Przy czym całością steruje się z poziomu admina NFHotel, nie ma potrzeby przerabiania całej strony internetowej obiektu.

Previous post

Kreatywnie o kręceniu wesela

Next post

Frytkownica godna polecenia