Zdrowie i uroda

Sukienki, które noszą celebrytki – Teresa Kopias i Vito Vergelis

Każda z nas to zna: otwieramy szafę pełną ubrań, a mimo to nie mamy, w co się ubrać. Są sytuacje, w których oferta zwykłych sieciówek nie spełnia naszych oczekiwań. Osoby z czołówek gazet, gwiazdy i celebrytki nie mają tego typu problemów. Stać je na to, aby nosić stroje najlepszej jakości, uszyte przez projektantów, pracujących dla najbardziej prestiżowych marek. Jednymi z bardziej cenionych są Teresa Kopias i Vito Vergelis, których sukienki zapewnią odrobinę luksusu, nawet najbardziej wymagającym.

Teresa Kopias – projektantka gwiazd

Stroje Domu Mody Teresy Kopias przeznaczone są dla kobiet, które oczekują od nich elegancji, wysokiej jakości i niepowtarzalności. Jej sukienki świetnie sprawdzają się nie tylko na czerwonym dywanie, ale także na różnego rodzaju uroczystościach, nawet tych niewielkich i kameralnych. Inspiracją Teresy Kopias jest klasyczna, paryska elegancja, znakiem rozpoznawczym – odrobina ekstrawagancji. Projektantka podkreśla, że szczególnie istotny jest przemyślany dobór krojów i tkanin, które sprawiają, że jej kolekcje są ponadczasowe – http://www.kodymody.com/pl/teresakopias.

Przez przeszło dwadzieścia lat swojej działalności, Teresa Kopias zdążyła wyrobić sobie silną pozycję na rynku odzieży ekskluzywnej. Wysoka jakość tkanin i eleganckie fasony sprawiają, że w strojach marki możemy ujrzeć gwiazdy i znane osobistości, takie jak: Edyta Górniak, Grażyna Torbicka, a nawet polska pierwsza dama – Agata Duda.

Marka premium – Vito Vergelis

Chęć podarowania kobietom odrobiny elegancji i luksusu przyświecała także twórcom powstałej na bazie dawnej Mody Wrocław marki Vito Vergelis, która za cel stawia sobie adaptowanie światowych trendów do polskich realiów. Materiały bardzo wysokiej jakości, z których szyje płaszcze i sukienki, są starannie selekcjonowane podczas Targów Mody Premiere Vision w Paryżu, a należą do nich m.in. kaszmir, wełna dziewicza, len, czy jedwab. Projektowanie i wykonanie odbywa się w Polsce, tak aby nie zapomnieć o dostosowaniu strojów do naszej rzeczywistości.

To, na co stawia wrocławska firma, to przede wszystkim wszelkie odmiany klasyki. Jej kolekcje przyciągają kobiety świadome własnej wartości, które chcą nie tylko podążać za aktualnymi trendami, ale także dostosowywać je do siebie. Vito Vergelis oferuje swoim klientkom komfort i luksus, w klasycznych, ponadczasowych krojach.

Stroje Teresy Kopias i Vito Vergelis udowadniają wszystkim, że Polacy nie gęsi i też mogą pochwalić się ciekawą ofertą odzieży przeznaczonej dla najbardziej wymagających klientek. Świadczy o tym wysoka pozycja marek i uznanie zdobyte wśród gwiazd.

Previous post

Soczewki dla osób z astygmatyzmem - soczewki toryczne

Next post

Trzeci trymestr ciąży - czego oczekiwać?