Zdrowie i uroda

Wygoda dla malucha i dla rodzica

Kiedy zostajemy rodzicami, nagle zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele utrudnień pojawia się w naszej codzienności. Kilka schodków do ulubionej piekarni nabiera znaczenia, gdy chcemy pokonać je z dzieckiem w wózku. Potrzeba przygotowania mleka w proszku o drugiej w nocy staje się realnością, z którą trzeba sobie poradzić. Wycieczka rowerowa, kiedy brakuje fotelika dla dziecka, staje się niemożliwa. Przewijanie bobasa w pokoju, w którym nie ma do tego dogodnego miejsca, okazuje się zadaniem niesamowicie męczącym.

Pomysłowe rzeczy i kłopoty z głowy

Okazuje się, że pomysłowe rozwiązania i przedmioty stworzone z myślą o zajmowaniu się dzieckiem, zmienią naszą codzienność diametralnie. Proste sprawy mają dla rodziców wielkie znaczenie. Dogodne rozwiązania są na wagę złota, bo pozwalają zaoszczędzić czas i nerwy. Tak jak przewijaki, na których szybciej i łatwiej, ale też bezpiecznie, przewiniemy malucha.

Na przykład przewijak na komodę malm – sprytne rozwiązanie, które docenią wszyscy rodzice czy dziadkowie. Uporanie się z tak trudnym zadaniem jak przewijanie nawet rozbrykanego bobasa okaże się zadaniem dużo łatwiejszym. Podobnie codzienne zajmowanie się dzieckiem ułatwi nam przewijak na komodę hemnes. Rzecz, która służy rozwiązywaniu problemów dnia codziennego każdego rodzica niemowlaka.

Wózki do zadań specjalnych

Dużą część dnia codziennego dzieci i opiekunowie spędzają w trasie, co oznacza zazwyczaj podróż w wózku. Musi mieć on pełną amortyzację wszystkich kół, bo wtedy prowadzi się lekko. Dobrze, gdy ma solidną budkę, gdy jest zaopatrzony w folię przeciwdeszczową, w torbę na wszelkie niezbędniki, w miejsca na kubek. W przypadku spacerówek liczy się też szybkie składanie wózka, dzięki czemu na przykład w kilka chwil zapakujemy go do bagażnika lub przeniesiemy po schodach.

Previous post

Stanąć nad emocjonalną przepaścią

Next post

Czym są ortezy na opadającą stopę?