Zdrowie i uroda

Czy biżuteria srebrna poprawia naszą samoocenę?

Doskonale wiadomo, że atrakcyjność zewnętrzna pociąga za sobą wiele społecznych korzyści, które są nam potrzebne do przeżycia. Całkiem inaczej ocenia się osoby zadbane, a całkiem inaczej zaniedbane. Psychologowie stwierdzili na podstawie wielu testów i badań, iż osobom atrakcyjnym jest po prostu łatwiej żyć.

Jak biżuteria wpływa na wizerunek

W wielu aspektach ich życie jest o wiele bardziej spełnione, ponieważ wzbudzają większa sympatię i zaufanie, co przekłada się na większą liczbę znajomych, partnerów oraz szanse na znalezienie lepszej pracy. Dodatkowo współpracownicy, a także inne osoby postrzegają ich lepiej i uważają za jednostki, z których powinno brać się przykład.

Wiadomo, że pozycja społeczna i stan majątkowy nie wynikają wyłącznie z tego czy dana osoba ma odpowiedni smak estetyczny, czy też nie, jednakże nikomu nie zaszkodzi zadbać o swoją urodę. Z tego powodu od wielu lat zarówno mężczyźni, jak i kobiety, decydują się na upiększanie. Można to robić w przeróżny sposób, jednak zawsze koniecznym detalem jest zainwestowanie w odpowiednią biżuterię. Na początek może być to biżuteria srebrna, która idealnie pasuje do codziennych stylizacji. Jest ona oczywiście o wiele tańsza od złota, jednak obecnie wiele osób rezygnuje z drogocennego kruszcu, na rzecz srebrnych dodatków. Ponadto srebrna biżuteria dla kobiety jest bardzo modna, o czym można się przekonać przeglądając niemal każde czasopismo dla kobiet. Jest w nim bardzo wiele wzmianek na ten temat, a także przykładowe komplety, które można założyć na każdą okazję.

Jak dobrać kolor biżuterii

Wiele polskich aktorek i modelek promuje tego typu dodatki, ponieważ są one eleganckie, a jednocześnie dostępne dla każdego. Biżuteria ze srebra szczególnie pasuje kobietom o bardziej chłodnej karnacji, które najlepiej wyglądają w kolorze niebieskim, burgundowym lub butelkowej zieleni. Osoby o bardziej ciepłej karnacji lepiej czują się w kolorach złota, które emanują miodowym odcieniem. Rzecz jasna one także mogą założyć dodatki ze srebra, szczególnie z elementami kamieni szlachetnych. W końcu srebrna biżuteria jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych dodatków za atrakcyjną cenę. Szczególnie tanią biżuterię kupimy na stronach internetowych oraz bezpośrednio w hurtowniach u producentów.

Previous post

Najlepsze buty dla mężczyzn na lato

Next post

Nie lekceważ tego co mówi Ci stan Twojej skóry