Zdrowie i uroda

Mona Lisa Touch – nowa metoda laserowa na problemy z nietrzymaniem moczu

Mona Lisa Touch – innowacyjna metoda laserowa stosowana w ginekologii estetycznej. Metoda uważana za eksperta w odmładzaniu narządów płciowych, leczenia nietrzymania moczu i liftingu pochwy dla kobiet w każdym wieku. Dzięki tej metodzie kobiety zgłaszające się z różnymi problemami narządów intymnych mogą podnieść komfort swojego życia i z powrotem cieszyć się własną kobiecością. Zabieg jest mało inwazyjny, a okres rekonwalescencji jest minimalny, często wcale nie występuje. Mona Lisa Touch jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają procedury mniej inwazyjnej w porównaniu do zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych.

Metoda laserowa Mona Lisa Touch jest jak na razie jedynym systemem opracowanym z myślą o ginekologii estetycznej tym bardziej cieszy, że pomaga na poprawę jakości życia. Podnosi pewność siebie kobiety dotycząca jej stref intymnych i podnosi jakość życia seksualnego przez likwidowanie licznych problemów okolic intymnych kobiety. A problem utraty pierwotnej elastyczności pochwy, obiekcje co do jej rozmiaru i prawidłowego nawilżenia dotyczą wielu kobiet, które doświadczyły porodu, czy naturalnego procesu starzenia się związanego z okresem menopauzy. 
Mona Lisa Tocuh to również rewolucyjna metoda pokonującą nietrzymanie moczu. Problem ten dotyka wiele kobiet i staje się poważnym dyskomfortem życiowym i utrapieniem, które obniżają standard codzienności. Dodatkowo jest to problem bardzo wstydliwy i często pomijany w rozmowie z bliskimi, a nawet z lekarzem.

Występują trzy typy nietrzymania moczu:

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu – wynikające z niewydolności aparatu zamykającego cewkę moczową lub z nadmiernej ruchomości szyi pęcherza moczowego
  • naglące nietrzymanie moczu – jest wynikiem wzmożonej aktywności mięśnia wypieracza pęcherza moczowego lub zmniejszonej rozciągliwości ścian pęcherza moczowego
  • mieszane nietrzymanie moczu – wynika z połączenia powyższych postaci

Leczenie tej dolegliwości przy pomocy lasera Mona Lisa Gdańsk jest całkowicie bezbolesne, nie wymaga hospitalizacji ani długiego okresu rekonwalescencji. Polega na wzmocnieniu ścian pochwy, powięzi wewnątrz miednicznej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi powoduje zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej prawidłowa funkcjonalność. Już po pierwszym zabiegu pacjentki odczuwają różnicę.
Problem z nietrzymaniem moczu to dla kobiety sprawa wyjątkowo wstydliwa. Obniża zarówno komfort życia codziennego, jak i seksualnego. W konsekwencji obniża się pewność siebie i pogarsza samopoczucie. Wszystko to wpływa na codzienne życie kobiety, obniża jego jakość i ogranicza kontakty seksualne. Schorzenie powstaje w wyniku trudnych porodów naturalnych i znacznego rozluźnienia ścianek pochwy bądź też pojawia się u kobiet w naturalnym procesie starzenia, po menopauzie. Dobrą wiadomością jest to, że współcześnie kobiety mogą zgłaszać się do lekarza z problemami, z którymi jeszcze kilka lat temu musiałyby się borykać samodzielnie, ponieważ brakowało skutecznych technik zabiegowych. Dziś ginekologia estetyczna oferuje im szereg usług, których zakres wciąż się poszerza. 

Najbardziej rewolucyjną metodą jest Laser Mona Lisa Touch.
Mona Lisa Touch pomaga wyleczyć się z kompleksów i to bez długotrwałej rekonwalescencji. Zabiegi nie wymagają specjalnych przygotowań. Konieczna jest jedynie konsultacja lekarza ginekologa. Do życia seksualnego można powrócić już po 7 dniach, a życie codzienne nie ulega żadnym zmianom. Plusem jest pozbycie się dokuczliwych uciążliwości i wstydliwych problemów. Cieszmy się swoim ciałem w każdym wieku i korzystajmy z niego w pełni to motto stworzone specjalnie dla kobiet przez twórców Mona Lista Touch.

Previous post

Niebezpieczne SPOSOBY UTRATY WAGI

Next post

Nowoczesne metody leczenia stomatologicznego