Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – bezpieczna i sprawdzona metoda usuwania owłosienia

Każdego dnia miliony osób na świecie depilują swoje ciało. Usuwanie włosów stało się modne i wygodne dlatego wiele osób szuka alternatyw pozwalających na jak najefektywniejsze usuwanie zbędnego owłosienia z powierzchni swojej skóry. Żyletki, pianki do golenia czy woski posiadają wiele wad, a największą z nich jest konieczność regularnego powtarzania procesu – nawet kilka razy w tygodniu! Depilacja laserowa jest jedyną metodą pozwalającą na usunięcie włosów na zawsze!

 

Depilacja laserowa etap po etapie

 

Wiele osób zastanawia się jak przebiega cały zabieg depilacji laserowej. Często osoby chcą się do niego mentalnie przygotować dlatego chcą dowiedzieć się z czym będą miały do czynienia. Wszystko rozpoczyna się od rozmowy z profesjonalną osobą, która poinformuje o przeciwwskazaniach i możliwości wystąpienia działań niepożądanych po zastosowaniu zabiegu depilacji laserowej. Jeśli dana osoba nie posiada chorób, które mogłyby wykluczyć ją z zabiegu może ona przystąpić do serii naświetlań laserem oddalonych w czasie co około jeden miesiąc.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

 

Sesja rozpoczyna się od nasmarowania danej powierzchni specjalnym żelem. Jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poślizgu dla powierzchni lasera, ale również ochłodzenie skóry redukując ryzyko obrzęków, które czasem zdarzają się po zakończeniu sesji. Cała sesja w zależności od wybranej partii na ciele trwa maksymalnie kilkanaście minut. Cały klucz tkwi w naświetleniu skóry, a następnie nagrzaniu jej powierzchni. Dokładnie za wywołanie ciepła na powierzchni skóry odpowiada melanina – barwnik mający możliwość do zmiany energii świetlnej w cieplną. W wyniku tego dochodzi do uszkodzenia cebulek włosowych, które już nigdy się nie odtworzą, a co za tym idzie włosy nigdy nie odrosną.

 

Podsumowanie

 

Depilacja laserowa jest najpewniejszą metodą na usuwanie zbędnego owłosienia – bez odstających mikrowłosków czy nieestetycznego meszku! To wszystko dostępne jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Previous post

Olej kokosowy - 5 najpopularniejszych zastosowań tego produktu

Next post

Filtr wody do ekspresów do kawy GAGGIA