Zdrowie i uroda

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystamy najczęściej?

Zabiegi medycyny estetyczne stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie one w bezpieczny i nieinwazyjny sposób pomagają pozbyć się mankamentów urody oraz zahamować starzenie się skóry. Sprawdź, z jakich zabiegów Polki korzystają najczęściej.

 

Okazuje się, że, pomimo iż to Polki zajmują czołowe miejsce w rankingach najpiękniejszych kobiet Europy, to właśnie one jednocześnie najczęściej korzystają z zabiegów, jakie oferowane są w klinikach medycyny estetycznej. To również my wydajemy na kosmetyki upiększające nawet 4 razy więcej pieniędzy, niż wynosi średnia europejska. Wszystko dlatego, że po pierwsze zwiększa się nasza ekonomiczna kondycja. Po drugie tylko 7% mieszkanek naszego kraju w pełni akceptuje swój wygląd. Kompleksy sprawiają, że chętnie poprawiamy swoją urodę.

 

Sposób na odmłodzenie

Peelingi, botoks, osocze bogato płytkowe. Warszawa i inne miasta w Polsce wprost oszalały na punkcie tego rodzaju zabiegów. Wszystkie są w pełni bezpieczne i dają pożądane rezultaty bez ingerencji skalpela. Cieszy również ich cena, o wiele niższa od operacji plastycznych.

Peelingi kwasami usuwają zrogowaciały naskórek i regenerują komórki skóry. W efekcie ta staje się napięta i wygładzona. Do naturalnej produkcji zostaje pobudzony kolagen oraz elastyna, które mają znaczenie w zahamowaniu procesów wiotczenia skóry i pojawiania się zmarszczek.

Jad kiełbasiany, czyli botoks daje z kolei natychmiastowy efekt. Wypełnienie zmarszczek mimicznych powoduje ich pełne wygładzenie. Rezultat jest jednak naturalny i nie daje niepożądanego efektu maski.

Tzw. Wampirzy lifting, czyli ingerencja z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, to zaś zabieg, którego głównym składnikiem jest osocze pobierane z krwi pacjenta. Dzięki temu nie ma w jego przypadku mowy o żadnych powikłaniach czy niekorzystnych skutkach ubocznych. Efektem jest całkowita odnowa naskórka, wyrównanie kolorytu oraz wygładzenie zmarszczek. Co ciekawe, zabiegi tego rodzaju coraz częściej wykorzystuje się też w ramach terapii leczniczych, w tym tych, które mają na celu niwelowanie trądziku czy łysienia.

 

Zwiększenie komfortu życia

Ogromną popularnością cieszą się także zabiegi, których celem jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale także zwiększenie komfortu naszego życia. Hitem jest między innymi trwała depilacja laserowa warszawa. Cennik renomowanych gabinetów potwierdza, że warto na takie zabiegi się zdecydować. Efektem jest idealnie gładkie ciało już na zawsze. Włosy nie odrastają nigdy więcej. Koniec z czasochłonnym goleniem poszczególnych partii ciała, koniec z podrażnioną skórą. Nic dziwnego, że na depilację laserem decyduje się coraz więcej osób.

 

 

Previous post

ABC depilacji laserowej

Next post

Najlepsze buty dla mężczyzn na lato