Zdrowie i uroda

Korekty ciała wykonywane za pomocą lasera VaserLipo4D

Zabiegi przy użyciu lasera VaserLipo4D wykorzystują energię fali ultradźwiękowej. Laser działa wybiórczo, a dzięki temu ultradźwięki trafiają w punkt, prosto na tkankę tłuszczową. Tkanki znajdujące się obok – naczynia krwionośne, nerwy i tkanki łączne – zostają nienaruszone. Zabieg z laserem VaserLipo4D ma na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz odmłodzenie i rzeźbienie określonych części ciała. Za pomocą lasera można w bezpieczny, szybki i prosty sposób uzyskać pożądane efekty. Jest to szczególnie pomocne, gdy ani dieta, ani siłownia nie przynoszą większych rezultatów.

Gdzie można wykonać zabieg laserem VaserLipo4D?

Tego rodzaju zabieg możemy wykonać w gabinecie medycyny estetycznej, takim jak Klinika Genesis, znajdująca się na ulicy Józefa Korzeniowskiego 39, 30-214 Kraków (Tel: 690 070 790). Jak możemy przeczytać na jej stronie internetowej klinikagenesis.pl, jest to jedno z pierwszych miejsc na świecie, które wykorzystuje technikę VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Efekty zabiegu laserem VaserLipoD4

Każdy zabieg za pomocą VaserLipo4D jest małoinwazyjny, a sprawdzi się doskonale, gdy chcemy osiągnąć zdrową i lekko wysportowaną sylwetkę. Pozwala rzeźbić mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. Odessanie tkanki tłuszczowej pozwala na dalsze modelowanie ciała, ponieważ używa się jej do uzupełnienia miejsc, którym brakuje tkanki tłuszczowej. Przykładem takich części ciała są pośladki oraz piersi. Za pomocą lasera można wymodelować mnóstwo części ciała: brzuch, nogi, talię, plecy, pośladki itd., a także bardziej delikatniejsze obszary, takie jak: szyja, twarz, ramiona i podbródek. Naturalny efekt gwarantowany, a zmiany w jędrności skóry i całej sylwetce są wyraźnie widoczne tuż po zabiegu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, a okres rekonwalescencji po nim wynosi maksymalnie kilka dni.

Lipomodeling piersi i pośladków

Lipomodeling jest ciekawą alternatywą dla standardowego powiększania piersi lub pośladków implantami. W lipomodelingu jako wypełniacz wykorzystywana jest własna tkanka tłuszczowa. Taki zabieg jest całkowicie bezpieczny, a jego naturalne efekty można szybko zobaczyć. Pacjentka nie tylko uzyska efekt powiększonych piersi lub wyrzeźbionych pośladków, ale również wyszczuplone obszary, z których pobrano tkankę tłuszczową..

Jak wygląda zabieg lipomodelingu?

Wybrana partia ciała zostaje znieczulona roztworem na bazie soli fizjologicznej połączonej ze znieczulającymi lekami. Pozwala to obkurczyć naczynia krwionośne oraz zapobiec występowaniu bólu. Później chirurg medycyny estetycznej wykonuje lekkie nakłucia i wprowadza przez nie sondę, która emituje ultradźwięki. W rezultacie komórki tłuszczowe rozpuszczają się i zostają odessane na zewnątrz, a wraz z nimi roztwór znieczulający. Roztwór tkanki tłuszczowej zostaje odwirowany i zagęszczony. Następnym etapem zabiegu jest implantacja własnego tłuszczu najlepszej jakości do pośladków lub piersi. Jakość zabiegu i jego bezpieczeństwo zostaje zwiększone poprzez ciągłą kontrolę USG. Poza tym, tak precyzyjna re-implantacja tłuszczu wpływa bardzo pozytywnie na końcowe efekty zabiegu. Na początku pośladki lub piersi są powiększone za bardzo, ale z czasem zanika ok. 20 – 40% ich objętości. Zabieg ten można powtórzyć dwukrotnie w ciągu pół roku. Lipomodeling nie uszkadza tkanek, naczyń ani nerwów w okolicy. To natomiast pozwala niezwykle skrócić okres rekonwalescencji. Ostateczny efekt zabiegu jest widoczny po maksymalnie trzech miesiącach od zabiegu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala.

Ciało kobiety po zabiegu lipomodelingu pośladków

 

Zabieg powiększenia penisa

Co ciekawe, zabiegi powiększenia prącia można łączyć z zabiegami laserem VaserLipo4D. Zabieg z wykorzystaniem własnego tłuszczu jest alternatywą dla użycia kwasu hialuronowego. Te dwie metody można także łączyć. Powiększenie penisa z wykorzystaniem tego lasera jest polecane pacjentom, którym najbardziej zależy na estetyce. Daje on naturalny efekt, a zabieg przy jego użyciu jest zupełnie bezpieczny, przynosi szybkie rezultaty i jest prawie bezbolesny.

Jak wygląda zabieg powiększenia penisa?

Początkowa część zabiegu wygląda tak samo jak w przypadku lipomodelingu z wykorzystaniem lasera VaserLipo4D. Po pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsc, w których według nas było jej za dużo, kolejnym etapem zabiegu jest implantacja własnego tłuszczu najlepszej jakości dookoła trzonu penisa. W rezultacie narząd zostaje o wiele bardziej powiększony niż przy zastosowaniu popularnego kwasu hialuronowego. Ten zabieg pozwala powiększyć obwód prącia o 1 – 3 cm, a także długość penisa o maksymalnie 2 cm.

Zabieg leczenia ginekomastii

Ginekomastia jest dotkliwym problemem, z którym mają styczność niektórzy mężczyźni. Zabieg laserem VaserLipo4D pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach sutków i całej klatki piersiowej. Po zabiegu skóra obkurcza się. Dzieje się tak dzięki emisji fali ultradźwiękowej, która jest kluczowa w tym zabiegu. W rezultacie nie dochodzi do nieestetycznego efektu nadmiaru skóry.

Jak wygląda zabieg ginekomastii?

Przeprowadza się go w miejscowym znieczuleniu, a pacjent może opuścić klinikę już parę godzin po zabiegu. Jego rezultatem jest pozbycie się nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej. Nie powstanie również efekt nadmiaru skóry, ponieważ skóra obkurcza się.

Korekty ciała za pomocą lasera VaserLipo4D

To nie wszystkie zabiegi, które możemy wykonać z użyciem lasera VaserLipo4D. Informacje na temat innych zabiegów znajdziemy na podstronie: Korekty ciała laserem VaserLipo4D w Klinice Genesis. Przeczytamy tam między innymi o takich zabiegach jak: modelowanie podbródka, rzeźbienie kończyn dolnych, czy rzeźbienie ciała.

Previous post

Jak wybrać idealne perfumy damskie?

mięsień gruszkowaty rolowanie
Next post

Mięsień gruszkowaty - rolowanie sposobem na ból